DOLAR 16,3772 0.06%
EURO 17,5956 0.63%
ALTIN 972,32-0,23
BITCOIN 478434-1,52%
Adıyaman
23°

AÇIK

17:04

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Kurtulmuş, “Adıyaman Bizim Gönlümüzde Her Zaman Müstesna Bir Yerdedir”

Kurtulmuş, “Adıyaman Bizim Gönlümüzde Her Zaman Müstesna Bir Yerdedir”

ABONE OL
23 Mayıs 2020 01:41
Kurtulmuş, “Adıyaman Bizim Gönlümüzde Her Zaman Müstesna Bir Yerdedir”
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Reklam

AK Parti Adıyaman Merkez ilçe teşkilatı haftalık olağan toplantısı İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış’ın başkanlığında, Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, Milletvekili M. Fatih Toprak, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç ve İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Can Erdoğan’ın iştirakleri ile telekonferans yöntemi ile gerçekleştirildi.

Toplantı Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış’ın selamlama konuşmaları ile başladı.

Başkan Alkayış: “ Ülkemizin geçirdiği pandemi sürecini Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hükümetimizin koordinesinde en az hasarla bitme eşiğine gelmeye başladı. Tedbirlerimize devam ederek bir rahatlama sürecine girmiş bulunmaktayız. Pandemi sürecinde teşkilat çalışmalarımıza ve haftalık olağan toplantılarımıza teknolojik imkanlarla devam etmekteyiz. Bugün haftalık olağan toplantımızda partimizin Genel Başkan Vekili Sayın Numan Kurtulmuş’u, Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet Aydın’ı, Milletvekilimiz Sayın Fatih Toprak’ı, Belediye Başkanımız Sayın Süleyman Kılınç’ı ve İl Genel Meclisi Başkanımız Sayın Mehmet Can Erdoğan’ı konuk ediyor, yönetim kurulu üyelerimiz ile bir araya geliyoruz. Teşriflerinden ötürü yönetim kurulum adına muhterem başkanlarıma özellikle  teşekkür ederim” dedi.

Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın da toplantıya ilişkin: “Bugün Adıyaman teşkilatımızın dinamiklerinden Merkez İlçe teşkilatımız ile bir araya geliyoruz. Bugünkü Merkez İlçe toplantımızda, Adıyamanımız için her zaman sevgi ve muhabbetini dile getiren partimizin ikinci ismini Sayın Genel Başkan vekilimizi konuk ediyoruz. Hükümetimizin yoğun tedbir önlemleri ile dünyanın halen ciddi anlamda mücadele vermeye devam ettiği covid19 virüsünden gün geçtikçe kurtuluyoruz. Bizler de milletvekili arkadaşlarımız ile il koordinasyon toplantıları gerçekleştirerek memleketimizde süreci en az kayıpla sonuçlandırmaya devam ediyoruz. Sizler de Merkez ilçe teşkilatı olarak Mustafa Başkanın koordinesinde bizleri de aktif olarak katmış olduğunuz üye aramaları yaparak güzel bir çalışma yaptınız. Bu noktada hasseten teşekkür ediyor, teşkilatımızın bize vereceği her görevde hazır olduğumuzu bir kez daha ifade ediyorum. Tekrardan teşriflerinden dolayı Genel Başkan vekilimiz Sayın Numan Kurtulmuş’a teşekkür ediyorum.”

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: “ Öncelikle şunu yürekten ifade etmek isterim ki Adıyaman gönlümüzde taht kurmuş teşkilatımızın ehemmiyet ile gözlemlediği bağrından yiğit insanları barından kadim bir şehrimiz. Bizim gönlümüzde Adıyaman’ın her zaman özel bir yeri var. Anadolu’muzun bu güzel şehri iradesini sürekli birlik ve beraberlik, istikrardan yana koymuştur. Bu nedenle de Adıyamanlı kardeşlerim ilk günden başlayarak yapılan son seçim dahil sürekli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimize oyları ile destek olmuştur. Biz de bu nedenle Adıyamanlı kardeşlerimiz ne zaman talep ederse yoğunluğumuz ne olursa olsun onlarla bir araya gelmeye özel gayret gösteriyoruz. Bu gün de Merkez İlçe yönetim kurulu toplantısı vesilesi sizlerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Böylesi güzel bir şehrin böylesi dinamik bir teşkilatı ile bir araya gelmek bu nedenle bizleri mutlu ediyor. Ankara’da milletvekillerimiz başta Ahmet Aydın olmak üzere sürekli Adıyaman’a yapılacak hizmetler için bir araya geliyoruz. Adıyaman sürekli hükümetimize destek oldu.Bu nedenle de hizmetin en iyisini hak ediyor. Malumunuz gerek ülkemiz gerekse dünyada herkese ders olacak ciddi bir sınavdan geçiyoruz.  Ülkemiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde böylesi zorlu bir süreci en iyi şekilde kontrol altına alarak iyileştirme süreçlerine geçmiş bulunmaktayız. Ülkemizde virüsün ilk teşhisi konulduğundan itibaren alınan hızlı tedbirler süreci kontrol altına almamızda çok fayda sağladı. Yapılan sağlık yatırımlarımızda dünyaya şunu bir kez daha gösterdi ki artık Eski Türkiye yok, olağanüstü olaylara karşı her an dimdik duracak bir ülkemiz bir liderimiz var.

İşte siz kıymetli teşkilatlarımızın partimize, genel başkanımıza aidiyetleriniz ile daha sağlam adımlarla ilerleyeceğiz. Süreç ile ilgili teşkilat çalışmalarına hız kesmeden devam eden Mustafa Alkayış başkana ve yönetimine teşekkür ediyor, toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Toplantıda Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç da söz alarak belediye hizmetleri ve devam eden projelerde gelinen son durum hakkında bilgi verdi. İl Genel Meclisi Başkanı Mehmetcan Erdoğan ise il genel meclisinin köylere yaptığı hizmetler hakkında bilgi sundu.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.