DOLAR 15,8745 2.14%
EURO 16,7878 3.22%
ALTIN 927,601,84
BITCOIN 4783473,48%
Adıyaman
24°

AÇIK

03:53

İMSAK'A KALAN SÜRE

DOĞU VE GÜNEYDOĞU ODA BAŞKANLARI ADIYAMAN’DA BULUŞTU

DOĞU VE GÜNEYDOĞU ODA BAŞKANLARI ADIYAMAN’DA BULUŞTU

ABONE OL
19 Aralık 2019 23:53
DOĞU VE GÜNEYDOĞU ODA BAŞKANLARI ADIYAMAN’DA BULUŞTU
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Reklam

48 . Doğu ve Güneydoğu SMMM Odaları Platform toplantısı Adıyaman SMMM Odasının ev sahipliğinde yapıldı.

Adıyaman’da gerçekleştirilen 48. Doğu ve Güneydoğu Odaları Platform toplantısı Adıyaman SMMM Odasının ev sahipliğinde yapıldı. Platform toplantısının konusu ‘Mesleğimizin ana faaliyet konusu olan iş ve işlemlerle ilgili çözüm önerleri ile illerimizde vergi mükellefleri ile meslek mensuplarının artış oranlarının karşılaştırılması, izlenecek yöntem ve önerler’ konuları olarak ele alındı.

Platform toplantısına Ankara TÜRMOB heyetinden TÜRMOB Genel Başkanı Emre Kartaloğlu, TÜRMOB Denetleme Kurulu üyesi Erkan Azizoğlu, TÜRMOB Meslek Sorumlulukları ile Araştırma Kurul Üyesi M. Nurullah Budak, TÜRMOB Etik Kurulu üyesi İshak Canpolat katıldılar.

Doğu ve Güneydoğu Oda Başkanlarından Van SMMMO Başkanı İbrahim Şahin, Muş SMMMO Başkanı Murat Kayhan Güngör, Kars SMMMO Başkanı Turgut Güzey, Malatya SMMMO Başkanı Nuh Poyraz, Elazığ SMMMO Başkanı Cemal Şimşek, Bitlis SMMMO Başkanı Barış Müştekhan, Adıyaman SMMMO Başkanı M. Murat Koca, Batman SMMMO Başkanı Hayrettin Başaran, Diyarbakır SMMMO Başkanı Mustafa Vural, Şanlıurfa SMMMO Başkanı Mustafa Karadağ, Gaziantep SMMMO Başkanı Hakan Özseven ile önceki dönem oda başkanları ve yönetim kurlu üyeler katıldılar.

Oda Başkanlarından İbrahim Şahin, Murat Koca, Mustafa Vural tarafından oluşan Divan ile toplantıya başlanıldı.

Adıyaman Oda Başkanı Murat Koca’nın yapmış olduğu açılış konuşmasının ardından TÜRMOB Genel Başkanı Emre Kartaloğlu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Odaları Oda başkanlarının konu ile ilgili konuşmalar yapıldı.

“İNSANA DAİR SORUNLARA DUYARLI MESLEK VİZYONU ÇİZMELİYİZ”

Platform toplantısında açılış konuşmasını yapan Adıyaman SMMMO Başkanı M. Murat “Dijitalleşme sürecine oldukça hızlı bir şekilde adapte olan mesleğimize her geçen gün yeni değişiklikler ve güncellemeler eklenmekte. Bizler bütün bu değişiklik ve güncellemeleri de işlerimizin bir parçası olarak benimsedik ve mümkün olduğunca söz konusu değişiklikleri takip etmeye çalışıyoruz. Emek yoğun bir sektörde çalışmanın vermiş olduğu yıpranmışlık her geçen gün bütün meslektaşlarımızda kendini göstermektedir. Yüzler asık, moraller bozuk, gelecek kaygısı had safhada olsa da bizler mesleğimiz en iyi bir şekilde icra edebilmek için sürekli eğitimlerle, geleceğe dönük projelerle üyelerimizin gelişimini ve dönüşümünü sağlamaya yönelik çalışmalarımıza ara vermeden devam etmeye çalışıyoruz. Elbette ki bütün bu çabalarımızın amacı şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan, çevre ve insana dair sorunlara duyarlı bir meslek vizyon çizmektir. Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik ve mesleki kamuoyuyla güçlü bir işbirliği yaparak ekonomik kalkınmamıza destek vermek tâbi olduğumuz camianın vazgeçilmezleri olmalıdır” dedi.

Konuşmaların ardından Türmob Genel Başkanı Emre Kartaloğlu tarafından katılımcıları teşekkür belgeleri takdim edilmesinin ardından toplantı sona erdi.

 

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.