DOLAR 15,9712 0.17%
EURO 16,8455 0.84%
ALTIN 939,481,01
BITCOIN 468716-1,44%
Adıyaman
27°

AÇIK

17:02

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Almanya Parsiyel %100 Güvenli Lojistik

ABONE OL
31 Mart 2021 13:39
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Reklam

Almanya Parsiyel

Saygınlar Nakliyat; Almanya nakliye işlerinde uzman personeli ile hizmet sunan profesyonel Uluslararası Nakliyat Şirketi’dir. Saygınlar olarak Türkiye – Almanya arasında ithalat, ihracat ve transit taşımacılık hizmetleri sunarız. Deneyimli personellerimizle Almanya parsiyel, komple taşımacılık servisi sunuyoruz

Almanya nakliye firması olarak hizmetlerimiz içerisinde yer alan parsiyel nakliye (parça yük taşımacılığı) düzenli olarak Gaziantep – Almanya Parsiyel servis, Kayseri – Almanya parsiyel servis ve Gaziantep – Almanya parsiyel servis olarak 3 lokasyondan düzenli haftalık nakliye hizmeti sunuyoruz. Firmamızın izlediği güzergah Mersin RORO Gemisinden çıkış yaparak İtalya Trieste Limanı’na varış yapan araçlarımız Batı Avrupa’ya dağıtım yapmaktayız. İstanbul – Almanya arasında ve Türkiye’nin tüm bölgelerinden ihracat yüklerinizi taşıyoruz. Almanya’dan transit, ithalat yüklerinizi profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Almanya’dan ithalat Türkiye’ye parsiyel ve komple taşıma yaptığımız gibi Ortadoğu Ülkelerine aynı özenle transit olarak Almanya’dan yüklediğimiz yükleri teslim etmekteyiz. Almanya nakliye hizmetinde yılların deneyim ve tecrübesi ile lokal bazlı transit taşımalar yapmaktayız.

Almanya’dan – Kuveyt
Almanya’dan – Katar
Almanya’dan – Suudi Arabistan
Almanya’dan – Suriye
Almanya’dan – Irak
Almanya’dan – Ürdün
Almanya’dan – Lübnan
Almanya’dan – Özbekistan
Almanya’dan – Türkmenistan
Almanya’dan – Dubai

Yukarıda sayılan bölgere düzenli transit 3. ülke taşımaları direk veya aktarmalı olarak servis hizmeti sunarız.

Almanya Parsiyel

Almanya Parsiyel

İmo, imco ve un numaralı yükler hariç Türkiye’nin ihracat ve Almanya’nın ithalat kanunlara uygun yükleri Türkiye’den Almanya’ya kısa transit sürelerle taşıyoruz. Yükünüzün genişlik x uzunluk x yükseklik ve birim adedi, tonajına göre hesaplayarak araç planlarımıza uygun şekilde Türkiye Almanya arası nakliye servisi sunuyoruz. Parsiyel yük taşımacılığı hizmetimizin en büyük avantajı düşük fiyat avantajıdır. Komple 1 TIR kiralama yerine parsiyel aracımızda rezervasyon alarak hemen yerinizi ayırın ve yükünüz Almanya’ya teslim olsun.

Her Hafta Düzenli Almanya Parsiyel araçlarımız Gaziantep, Mersin ve Kayseri’den çıkış yapmaktadır.

İthalat Almanya – Türkiye Parsiyel Servis

Almanya nakliye hizmetimizde sadece ihracat taşımalarımız bulunmuyor. Almanya – Türkiye ithalat servisi taşımalarımız düzenli olarak İstanbul, Kayseri gibi İllere vardır. Parça yüklerinizin taşımasını siz dert etmeyin. Taşımacılıkta ihracat, ithalat ve transit parsiyel servislerimiz ile rahat edin. Bknz. Almanya Ticaret Bakanlığı.

Almanya Hakkında Özet Bilgiler

Türkiye ile Almanya arasında ticaret hacmi yıllardır üst düzeydedir. Uluslararası Nakliye Özellikle Türkiye’nin en çok ihracat yaptığı Ülkeler arasındadır Almanya. Türkiye’den Almanya’ya taşınan ürünleri incelediğimizde makine, hazır giyim, demir, soğutma ekipmanları, fındık ve sebze-meyve’dir. Avrupa’nın Büyük Devletleri arasında yerini alan Almanya’nın nüfusu 82 milyonu 2016 yılında aşmıştır. Nüfus yoğunluğu bakımından Avrupa’da en büyük Devletlerin başıdır denebilir.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.