Türk Sağlık-Sen’de Tokur Güven Tazeledi

168

Türk Sağlık Sen Adıyaman şubesi 7. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan N. İrfan Tokur yeniden seçilerek güven tazeledi.

Yeni Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Kongre Salonunda yapılan kongreye, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, MHP il başkanı Hüseyin Özgün, MHP İl Başkan Yardımcıları İsa Tekin ve Mehmet Kurt, MHP merkez İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Kaygusuz, Geçen Dönem MHP Milletvekili Adayı Selim Çakır Türkav Adıyaman İl Başkanı Yusuf babar ve davetli misafirler, delegeler, üyeler katıldılar.

M.Sait Dolgun, Zeynal Ekici, Murtaza Asma, Adem Seçilmiş Divanda görev aldılar.

Açılış Konuşmasını Fidan Karakuş’un yaptığı kongrede Ak Parti il başkanı Mehmet Dağtekin ve Başkan İrfan Tokur Konuşma Yaptılar.

N.İrfan Tokur yaptığı konuşmasında:TürkSağlık-Sen ilkeli, kararlı ve cesur sendikacılığın tek adresidir. Biz, hak aramada ilkeli, kararlı ve cesur sendikacılığın tek adresiyiz. Adalete, hakka, hukuka, kul hakkına ve evrensel insan haklarına saygıya inanıyor, tüm insanların bu değerleri sahiplenmesi içinmücadeleyiönemle vurguluyoruz. Her alanda olduğu gibi, sendikacılıkta ahlakı savunuruz. Olaylara yaklaşım tarzımız, taşıdığımızainandığımız ahlaki değerlerimizle asla çelişmez. Milli ve manevi değerlerimize sımsıkı bağlıyız. Bu değerlerintartışılmasına asla izin vermeyiz. Bu ülkede ve bu coğrafyadayaşayan, etnik kökeni ne olursa olsun tüm insanlara saygı ve hizmet, değişmez hedefimizdir. Anadolu coğrafyasında, yaşama hakkımıza göz diken,güven içinde yaşamamıza engel olan tüm unsurlara kökten karşıyız. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurucusu, Ulu ÖnderAtatürk’e, milli mücadele kahramanlarımıza saygı esastır. Tarihini saymayan, ecdadına değer vermeyen hiç kimseyle yolumuz kesişmez.Irkçı değiliz. Ayrılıkçı, bölücü değiliz. Biz tek kelimeyle vatanseveriz.Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü esas alan tek mı̇llet, tek devlet, tek vatan, tek bayrak ve tek dı̇l ülküsünü tavizsiz savunan tek sendikayız.”dedi.

Tek listeyle girilen seçimde N. İrfan Tokur Adıyaman Türk Sağlık-Sen Başkanlığına yeniden seçilerek güven tazeledi.

Adıyaman Türk-Sağlık-Sen Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu.

YÖNETİM KURULU (ASİL)

Şube Başkanı Nejden İrfan TOKUR

Başkan Yardımcısı (idari) Yusuf BABAR

Başkan Yardımcısı (Mali) Zeynal Abidin DEVRAN

Başkan Yardımcısı ( Teşkilat) Mahmut Şevket KARAASLAN

Başkan Yardımcısı (Eğitim) Fidan KARAKUŞ

Başkan Yardımcısı (Mevzuat) Abuzer ÖZAVCI

Şube Başkan Yardımcısı (Sosyal İşler) İbrahim GÜLTEKİN

YÖNETİM KURULU (YEDEK)

Tuba SADİOĞLU

Binnur YILDIRIM

Tacettin HACIOSMANOĞLU

Nurettin YALÇIN

Yunus YAŞAR

Ali KORKMAZ

Müslüm KEKİL

DENETLEME KURULU (ASİL)

Mehmet ZAFER

Hatice Banu BABAR

Mehmet İshak SAYGILIER

DENETLEME KURULU (YEDEK)

Mustafa YETİM

Mahmut CANLI

Fatma DEVRAN

DİSİPLİN KURULU (ASİL)

Bekir YOLCU

Memet ÖZKAN

Şükrü BAHÇE

DİSİPLİN KURULU (YEDEK)

Kasım İLİTER

Abdurrahman Suat SUCU

Serdar GÖKSU

ÜST KURUL DELEGE

Nejdet İrfan TOKUR

 

Cevap bırakın

Almanya Parsiyel İzmir Psikolog Antalya Trafik Kazası Avukatı Antalya Avukat Ankara Ambar Kargo