Kahta’da Bayraktar’la Devam Kararı Alındı

130

TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Kahta 02spor kulübünde başkan Musa Yıldırım, teknik direktör Sinan Bayraktar’la bir araya geldi.

Serbend Limited Şti’de Teknik Direktör Sinan Bayraktar ile takımın kötü gidişatı üzerine bir değerlendirme toplantısı yapan Yıldırım gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Bordo mavili takımda Yıldırım, Ziraat Türkiye kupası maçlarında ortaya konulan mücadele ve başarılı performansın lig maçlarında ortaya konulmadığını belirterek, “Alınan mağlubiyetlerin sebepleri ve futbolcularımız üzerine faydalı bir görüşme gerçekleştirdik. Yapılan toplantıda Sinan Bayraktar Hocamız ile devam kararı aldık.Kulüp başkanı ve yönetim olarak hocamıza ve futbolcularımıza olan güvenimizin tam olduğunu futbol kamuoyumuzun bilmesini isterim. Sinan Hoca başta olmak üzere teknik heyet ve futbolcular Kahta için, Kahta 02 Spor için, armamız ve taraftarımız için elinden geleni yapacaklarına ve takımımızı olması gereken yere gururla taşıyacaklarını umut ediyorum. Son dönemde üst üste gelen başarısız sonuçların moralimizi bozmayacağını hem lig hem kupa mücadelesinde iddialı bir takım olduğumuzu ve önümüzdeki haftalarda puan sıralamasındaki yerimizin de daha iyi olacağını temenni ediyorum.Bu vesileyle Kahta 02 Spor taraftarına da takımlarına sahip çıkmalarını ve destek olmaları gerektiği çağrısını yineliyorum. Birlikte güçlüyüz birlikte başaracağız inşallah.” İfadelerini kullandı.

 

 

Cevap bırakın

Almanya Parsiyel İzmir Psikolog Antalya Trafik Kazası Avukatı Antalya Avukat Ankara Ambar Kargo