“ Sıradışı Bina Yöneticisi”

166

Hacıoğlu Apartman Yöneticisi Mehmet Ulum, ücretsiz dezenfektan , kolonya ile maske ve çocuklar için lolipop şekeri dağıtımında bulundu.

Hacıoğlu Apartman Yöneticisi Mehmet Ulum site sakinlerine kolonya, dezenfektan ürünleri ile maske ve çocuklar için lolipop şekeri dağıtımı yaptı.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından bina sakinlerinin zarar görmemesi için birçok alanda hizmetlerini sürdüren Ulum, bina sakinlerine kolonya, dezenfektan ürünler ile maske ve lolipop şekeri dağıtımı yaptı. Site sakinlerini tek tek dolaşarak hijyen setlerini takdim eden Ulum, site sakinlerine kolonya, dezenfektan ürünleri ile maskelerin ve çocuklar için şekerlerin olduğu paketleri verdi.

Salgınla mücadele kapsamında bizlerde neler yapabiliriz site yönetimi olarak istedik ki; site sakinlerine küçükte olsa bir katkı sağlayarak bina sakinlerinin yüreklerine dokunuş yaparak hem de evde aylarca içeride kalan çocuklara ödül vermek istedik. Salgınla mücadele kapsamında güzel bir etkinliği yerine getirmek milletin psikolojik olarak sıkıntı yaşadığı bu dönemde bir nebze olsun mutlu etmek istedik. Süreç zorlu bir süreç. Salgın sürecinden hepimiz etkilendik. Son dönemdeki aşılama çalışmalarının da hız kazanması ile Allah’ın izniyle bu zorlu süreci de dayanışma ile hep birlikte atlatacak, özlediğimiz o eski sağlıklı günlere kavuşacağız.”

 

Site sakinleri çalışmadan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Ulum’a teşekkür etti.

Cevap bırakın

Almanya Parsiyel İzmir Psikolog Antalya Trafik Kazası Avukatı Antalya Avukat şehirler arası nakliyat Ankara Ambar Kargo