Vefat eden muhtarın eşi mahalle muhtarlığına aday oluyor

75

Adıyaman’da geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Eskisaray Mahalle Muhtarı Mahmut Göksu’nun eşi, Göksu’nun bıraktığı yerden hizmet etmeye aday olduğunu açıkladı.

Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanlığını ziyaret ederek üyelik başvurusunda bulunan Fatma Göksu, Eskisaray Mahallesi’nde yapılacak olan Muhtarlık seçiminde aday olacağını belirti. Göksu yaptığı açıklamada “Eşimin bıraktığı yerden hizmete devam etmek istiyorum. Elimden gelen bütün çabayla mahalleme hizmet etmek isterim. Bu noktada mahalle halkımın muhtarlık seçimlerinde yanında yer almasını bekliyorum.” dedi.

Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş ise “Mahmut Göksu Adıyaman’da herkesin sevdiği bir kişiliğe sahipti. Herkesin taziyesine gider, onlarla birlikte üzülür, düğünlerinde neşelerine ortak olurdu. Eskisaray Mahallemizin ve Adıyaman’ımızın bu kardeşimizi desteklemelerinin bir görev olduğuna inanıyorum. Biz de dernek olarak elimizden geldiği kadar kardeşimize sahip çıkacağız.” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

Almanya Parsiyel İzmir Psikolog Antalya Trafik Kazası Avukatı Antalya Avukat şehirler arası nakliyat Ankara Ambar Kargo