Aydın, Canlı Yayında “OSB Müjdesi Verdi”

166

 

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman’da Gıda ihtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulacağını müjdeledi.

Mercan Tv’de yayınlanan İskender Korkut’un hazırlayıp sunduğu “ Hedef” programına konuk olan Aydın, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Gazeteci Mustafa İlik ve Baykan Sarıkaya’nın sorularıyla renk kattığı programda Aydın yeni organize sanayi müjdesi verdi.

Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin Adıyaman Şanlıurfa Karayolunda bulunan eski Çadırkent’in yerine yapılacağını söyleyen Aydın, “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu beyefendiyi ziyaret ederek, Adıyaman’ın ihtiyacının olduğunu ifade ettim. Sağ olsun Sayın Bakanımız konuya hassasiyet göstererek, gerekli talimatları verdi. Umut ediyoruz en kısa süre içerisinde sonuçlandıracağız.”dedi.

 

Adıyamanlılara hizmet etmekten mutlu olduğunu söyleyen Aydın, “Bu dönem farklı bir heyecan var. Adıyaman’da hepimiz uyum içerisinde gayret gösteriyoruz. Bu birlik ve beraberlik ile Adıyaman’a çok şeyler kazandıracağız” dedi.

Cevap bırakın

Almanya Parsiyel Lewes Taxis Samsun Araç Sigortası Antalya Avukat seo paketleri