OLASILIK

67

 

Türkiye’de milli piyangonun bir kişiye çıkma olasılığı 10. 000.000 da birdir. İlk piyangonun ülkemize girişi ile onlarca insan bu durumu alt üst ederek büyük ikramiyeyi kazandı. İşte bu bir olasılıktır.

Hiçbir şekilde gerçekleşmeyecek olan ise Dila Gıda Adıyaman 1954 Spor ile Kahta 02 Spor Kulübü’nün gerçekten profesyonel kulüp olabilmelidir. Bu durum şehrimizin insanlarını, özellikle de taraftarımızı idiopatik(garip bir acı) bir hise sürüklemektedir.

  1. G. Adıyaman 1954 Spor’un şampiyonluğa giderken; tatmin edici oyun oynamaması, rakiplerinin şampiyonluk sunumları, dünya liglerinin maç başı puan ortalamalarına göre en düşük seviyede olması, istikrarsız bir grup olması, rakiplerini farklı yenerken bile, tatsız tuzsuz bir oyun oynanması, sebeplerdendir.

Kahta 02 Spor kulübümüzün küme düşmemek için verdiği mücadele; süreç içerisinde problemleri görememe, sorunları farklı yerlerde arama, gündem değiştirme gibi sebepler, profesyonellikten uzak yaklaşımlardı.

Kan bağı insanları akraba yapar. Sadakat ise  aile yapar. Her iki kulübümüz de sporcular arasında, taraftarlar arasında, yönetim arasında, mülki amirler ile iletişimde eksik kalmaları memleket olarak aile olunmasını engelledi.

Ümitsiz asla değilim. Yalnız her iki takımın, neleri temsil ettiklerinin. Konum olarak nerede olduklarının, artık farkına varmaları gerekiyor. Bunları defaten programlarda ve yazılarımda dile getirdim. Bu düşüncemi koruyuyorum. Eksikliklerin sonraki sezon giderilmesi için uğraşıyoruz. Bu sebeple eleştiri yapıyoruz. Biliyoruz ki eleştiri zenginlik katar, yol açar.

Cevap bırakın

Almanya Parsiyel Lewes Taxis Samsun Araç Sigortası Antalya Avukat seo paketleri