Başkan Kılınç’tan, Sağlık Personeli ve Eczacılara Ziyaret

42

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’da pandemi süresi boyunca kahramanca mücadele eden sağlık personelleri ile eczacıları ziyaret etti.

Yoğun mesaisinden kalan zamanlarını halkla iç içe geçirmeye özen gösteren Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, bu kez pandemi süresi boyunca kahramanca mücadele eden sağlık çalışanları ile eczacıları ziyaret ederek kolaylıklar diledi.

Daha önce 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki sağlık çalışanlarını ziyaret eden Başkan Kılınç’ın son adresi Adıyaman’da faaliyetlerini sürdüren Özel Park Hospital Hastanesi oldu. Hastanede çalışan sağlık çalışanlarıyla tek tek sohbet eden Başkan Kılınç, hastalara da geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Hastane çıkışı pandemi sürecinin bir diğer kahramanlarından olan hastane civarındaki eczacıları da ziyaret eden Başkan Kılınç, eczacılara ve eczane çalışanlarına kolaylıklar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren sağlık çalışanları ve eczacılar, bu ziyaretin kendileri için moral olduğunu dile getirerek, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a ilgisinden dolayı teşekkür etti.

Cevap bırakın

Almanya Parsiyel Lewes Taxis Samsun Araç Sigortası Antalya Avukat seo paketleri