728×90 Bannerrr

Ak Parti’den MHP’ye Geçti

343

 

AK Parti Adıyaman teşkilatından istifa eden kadın üyelerin kervanına bir erkek üyede katıldı. Partisine gece gündüz demeden çalışmasına rağmen parti içerisinde yaşanan olaylardan sonra istifa etme kararı veren AK Parti Merkez İlçe üyesi Ramazan Yavuz, MHP’ye geçiş yaptı.

AK Parti’de yönetimde olan Ramazan Yavuz, istifa kararından sonra kendisine en yakın hissettiği MHP çatısı altında siyaset yapma kararı aldı. MHP İl Başkanı Hüseyin Özgün’ün başkanlığında gerçekleşen kongrede Yavuz, il yönetiminde yer aldı.

AK Parti’den istifa nedenini açıklayarak, MHP’ye neden geçtiğini anlatan Yavuz; “Siyasette yapılan haksızlıkla birlikte,çalışan ve çalışmayan ayrımı yapılmaksızın kadrolaşan Adıyaman AK Parti teşkilatı içerisinde vekiller, belediye başkanı, il başkanı gibi kişilerin kongrelerdeki listelere müdahil olmalarından dolayı AK Parti’den istifa ettim. Adıyaman’da AK Parti’de adaletin olmadığını gördüm. Bu sebeple AK Parti’den istifa ederek MHP’ye katıldım. AK Parti ile hiçbir şekilde ilişkim kalmamıştır. Birkaç gün önce yapılan MHP Adıyaman kongresinde şahsıma görev vererek beni yönetimine alan MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün’e çok teşekkür ederim. Benim partim ve davam artık MHP’dir” dedi.

Cevap bırakın