728×90 Bannerrr

Vekil Toprak’tan, Başkan Turanlı’ya Destek

290

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili  Av. Muhammed Fatih Toprak , Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı’yı makamında ziyaret etti.

 

Başkan Turanlı, AK Parti Adıyaman Milletvekili  Av. Muhammed Fatih Toprak ve Beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Başkan Turanlı’ya  görevinde başarılar dileyen Toprak, çalışmalara destek ve yardımcı olacaklarını belirtti. Adıyaman Milletvekili  Av. Muhammed Fatih Toprak, “Değerli Kahta Belediye Başkanımızı ziyaret ettik. Kahta adına yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Proje ve çalışmalarla ilgili talepleri aldık dedi.

 

Başkan Turanlı; “Öncelikle, Milletvekilimiz  Av. Muhammed Fatih Toprak nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kahta’mıza yapmış olduğumuz ve yapmakta olduğumuz proje ve çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulunduk. halkımızla birlikte şeffaf bir yönetim anlayışı ile yönetmeye devam edeceğiz. Hemşehrilerimiz bize güvendi ve destek verdi. Onların güvenini boşa çıkarmayacağız. İnşallah projelerimizde vekilimizin de desteği ile imza atmaya devam edeceğiz” dedi..

Cevap bırakın