728×90 Bannerrr

Aydın’dan Kentsel Dönüşüm Müjdesi

147

Ak Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, kentsel dönüşüm, millet bahçesi, sulama ve Altınşehir konutları konusunda net tarih verdi.

Aydın beraberinde Belediye Başkanı Süleyman Kılınç ve İl Başkanı Mehmet Dağtekin ile birlikte TOKİ Başkanı Ömer Bulut ve ekibiyle bir araya gelerek başta  Millet Bahçeleri, Sulama Projeleri,Kentsel Dönüşüm,AFAD ve Sosyal Konutlar olmak üzere bir çok konu üzerinde verimli bir görüşme gerçekleştirdi.

Aydın, konuyla ilgili gazetemize yaptığı değerlendirmede Kentsel Dönüşümde 1. Etap ihalesinde tarihin belirlendiğini belirterek “ Belediye Başkanımız Süleyman Kılınç ve İl Başkanımız Mehmet Dağtekin ile birlikte TOKİ Başkanı Ömer Bulut’u ziyaret ettik.  Adıyaman’ımız için önemli olan kentsel dönüşüm, millet bahçesi, sulama ve Altınşehir’de bulunan konutları konuştuk. Oldukça verimli geçen ziyarette 1. Etap için ihale tarihide netleşmiş oldu. Kentsel Dönüşüm 1.etap ihalesi 484 konut için 12.10.2020’de yapılacaktır. Millet Bahçeleri,Sulama Projeleri,sosyal konut ve AFAD konutlarını da ayrıca konuştuk.” Dedi.

 

MARA, MUSALLA VE ULUCAMİ MAHALLELERİ İÇİN KENTSEL DÖNÜŞÜM

Başkan Kılınç ise yaptığı açıklamada; “GMDK Başkanı Ahmet Aydın ve İl Başkanımız Mehmet Dağtekin ile beraber TOKİ Başkanı Ömer Bulut Bey ile yaptığımız görüşmede: Altınşehir evlerinin ve sözleşmesi son aşamada olan Millet Bahçesinin durumunu, kentsel dönüşüm ilan ettiğimiz mahallelerin 12/10/2020 tarihinde ihalesinin yapılacağının müjdesini aldık. Adıyamanımıza hayırlı olsun.”dedi.

 

Cevap bırakın